Bestsellery z dużą czcionką. Nowości w serii Wielkie Litery!

Seria Wielkie Litery powiększa się o kolejne tytuły. Wśród nowości opublikowanych w specjalnym formacie z dużą czcionką znalazły się książki wydawnictw Amber, Czwarta Strona, Lira, Bis i Harper Collins.

Wielkie Litery to obecnie jedyna na polskim rynku inicjatywa, która zrzesza wydawców publikujących książki dostosowane do potrzeb osób słabowidzących. Do tej pory do inicjatywy dystrybutora książek OSDW Azymut przyłączyło się już 12 wydawców, wśród nich m.in. Filia, Agora, Wydawnictwo Kobiece, Fabuła Fraza, Edipresse i SQN. Jesienią do serii dołączyły książki od wydawnictw Amber, Czwarta Strona, Lira, Bis i Harper Collins.

Wielkie Litery to specjalne wydania książek z większą czcionką i nowym składem, które ułatwiają czytanie osobom słabowidzącym. Dzięki nowemu formatowi lektura jest wygodniejsza, a przejrzysty skład nie nadwyręża wzroku czytelnika. Seria polecana seniorom i osobom słabowidzącym – to idealny prezent pod choinkę dla dziadków i rodziców!

Wszystkie książki ukazujące się w specjalnym formacie z dużą czcionką możesz zamówić przez Internet – w Księgarni Internetowej PWN (kliknij tutaj, aby przejść do sklepu).

Skip to content