Coraz więcej książek z dużą czcionką. Nowości wydawnictw SQN i Amber

Wielkie Litery Książki z dużą czcionką

Na czytelników czekają kolejne nowości z dużą czcionką. W grudniu seria Wielkie Litery powiększyła się o kilkadziesiąt nowych tytułów, tym razem od wydawnictw SQN oraz Amber. W nowej ofercie znalazły się m.in. polskie i światowe bestsellery.

Wielkie Litery to jedyna na polskim rynku inicjatywa skupiająca wydawców publikujących książki z dużą czcionką. Pozycje z serii przystosowane są do potrzeb osób słabowidzących oraz seniorów.

Fantasy, poradniki i mistrzowie suspensu z dużą czcionką. Nowe pozycje z powiększoną czcionką od Wydanictwa SQN. Wśród kilkunastu nowych tytułów przygotowanych w serii Wielkie Litery znajdują się m.in. wspaniałe polskie powieści fantasy Jakuba Małeckiego (Saturnini, Święto ognia), Jakuba Ćwieka (Stróże) czy Marcina Mortki (Nie ma tego złego), ponadto wciągające kryminały Tomasza Duszyńskiego (Glatz Zamieć) i Sebastiana Sadleja (To nie moja wina) oraz wiele innych książek, do których warto zajrzeć!

Wielkie Litery – nowości od wydawnictwa SQN (grudzień 2021):

Nowe pozycje książkowe dla serii Wielkie Litery przygotowało również wydawnictwo Amber. W ofercie wydawcy czytelnik odnajdzie wiele ciekawych pozycji, które umilą długie, zimowe wieczory. Specjalna edycja z powiększoną czcionką powiększyła się o dwanaście tytułów.

Są wśród nich m.in. nowe powieści sensacyjne wschodzącego gwiazdora gatunku, Clive’a Cusslera (Furia tajfunu, Okup za Romanowów), skandynawskie historie kryminalne Jonassona Ragnara (Milczenie czasu i Milczenie lodu) oraz wciągające thrillery Sebastiana Fitzeka (Przesyłka i Nocny powrót). Ponadto na czytelników czeka również najlepsza obyczajowa literatura kobiet autorstwa Jaynne Ann Krentz (Kiedy wszystkie dziewczyny odejdą oraz Dziewczyna na cienkiej linie) i wiele innych, fascynujących książek, dzięki którym zima wcale nie będzie taka straszna!

Wielkie Litery – nowości wydawnictwa Amber (grudzień 2021):

Książki z serii Wielkie Litery powstały z myślą o osobach słabowidzących (z wadami wzroku) oraz wszystkich tych, którzy podczas lektury doświadczają dyskomfortu ze względu na zmęczenie oczu czy niesprzyjające światło.

Książki z dużą czcionką możesz zamówić na www.ksiegarnia.pwn.pl/wielkielitery.

Skip to content