Konkurs dla bibliotek. Wygraj regał książek z dużą czcionką!

21 marca rusza trzecia edycja Wirtualnych Targów dla Bibliotek organizowanych przez dystrybutora książek OSDW Azymut. Wydarzeniu, podobnie jak w ubiegłym roku, towarzyszy specjalny konkurs dla bibliotekarzy. Na zwycięzców czekają trzy regały książek z dużą czcionką!

Wirtualne Targi dla Bibliotek. Jak wziąć udział?

Od poniedziałku na stronie www.azymut.pl/mw trwa trzecia edycja Wirtualnych Targów dla Bibliotek. Dystrybutor książek OSDW Azymut stawia na różnorodność oferty targowej, ponieważ dobrze zna potrzeby bibliotek, z którymi współpracuje od lat. Do udziału w targach zostali zaproszeni wydawcy świetnej literatury dziecięcej, książek popularnonaukowych, reportaży, literatury pięknej. Każdy bibliotekarz znajdzie wiele tytułów, którymi zainteresuje odwiedzających go czytelników – w specjalnej ofercie znalazło się ponad 15 000 tytułów z rabatami do -60%. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak wziąć udział w Wirtualnych Targach dla Bibliotek.

Zapisz się na specjalne webinarium, aby zapoznać się z ofertą Wirtualnych Targów dla Bibliotek. Spotkanie online dla bibliotekarzy odbędzie się 24 marca o godz. 10.00. Link do rejestracji na webinarium znajdziesz tutaj.

Konkurs dla bibliotek. Wygraj regał książek z dużą czcionką!

Wirtualne Targi dla Bibliotek to również konkurs dla bibliotekarzy, w którym nagrodami będą książki z serii Wielkie Litery. Do trzech zwycięskich książnic, które przygotują najciekawsze zdjęcia i filmy promujące książki z serii Wielkie Litery, trafi kilkadziesiąt bestsellerowych powieści z dużą czcionką. Wśród nich tytuły Olgi Tokarczuk, Jakuba Małeckiego, Szczepana Twardocha, Katarzyny Grocholi, Barbary Wysoczańskiej czy Remigiusza Mroza.

Jak wziąć udział w konkursie?

  • Do udziału w konkursie zapraszamy wyłącznie biblioteki (szkolne, publiczne, uniwersyteckie, pedagogiczne oraz ich filie) – w akcji nie mogą brać udziału osoby fizyczne.
  • Pokażmy, że czytanie jest dla wszystkich, a zbyt mała czcionka nie musi być ograniczeniem w lekturze! Celem naszego konkursu jest popularyzacja książek z dużą czcionką oraz czytelnictwa wśród osób słabowidzących i seniorów.
  • Przygotuj (najlepiej wspólnie z bibliotekarzami i czytelnikami) zdjęcie, film lub grafikę, które zachęcą lokalną społeczność do sięgnięcia po książki z serii Wielkie Litery – niech nie ogranicza Was nic poza wyobraźnią! W konkursie nagrodzimy trzy biblioteki, które przyłączą się do naszej akcji i przygotują najciekawsze prace popularyzujące serię Wielkie Litery.
  • Opublikuj pracę konkursową na oficjalnym profilu biblioteki na Facebooku lub Instagramie. Nie zapomnij oznaczyć tam serii Wielkie Litery – znajdziecie nas na obydwu portalach!
  • Nie zapomnij przesłać zgłoszenia do udziału w konkursie. Wyślij link do opublikowanej pracy na adres kontakt@wielkielitery.pl z dopiskiem „Konkurs Wielkie Litery”.
  • Na zwycięskie biblioteki czekają trzy pakiety książek wydanych w serii Wielkie Litery. Zerknijcie na poniższą grafikę i zobaczcie, jak wspaniale prezentują się nasze nagrody – już wkrótce trafią one do trzech bibliotek! Listę wszystkich nagród znajdziecie w Regulaminie konkursu.
  • Nie zwlekajcie! Na Wasze prace konkursowe czekamy do 18 kwietnia 2022.

Kliknij tutaj, aby pobrać Regulamin konkursu.

Nagroda w konkursie: pakiet 20 bestsellerowych książek wydanych w serii Wielkie Litery:

Skip to content