Konkurs dla bibliotek z Małopolski. Do wygrania blisko 100 książek z dużą czcionką!

Mamy coś specjalnego dla bibliotek z Krakowa i Małopolski! Wspólnie z portalem Kraków Pomaga ogłaszamy konkurs, w ramach którego przekażemy małopolskim bibliotekom blisko 100 książek z dużą czcionką. Przyłączcie się do naszej inicjatywy! Szczegóły znajdziecie poniżej.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W AKCJI?

  • Wejdź na stronę www.wielkielitery.pl/krakowpomaga i do 19 kwietnia zgłoś swoją bibliotekę do udziału w akcji poprzez formularz. Udział w konkursie jest w 100% bezpłatny. W akcji mogą brać udział wszystkie biblioteki (szkolne, publiczne, pedagogiczne itd.) działające na terenie Małopolski.
  • Wielkie Litery i portal www.krakowpomaga.pl łączą biblioteki z czytelnikami! Od 23 kwietnia do 18 maja na Facebooku odbędzie się oddawanie głosów na zarejestrowane biblioteki. W naszym konkursie liczy się jednak jakość, a nie ilość! Trzy instytucje wskazane przez czytelników – autorów najciekawszych, najbardziej kreatywnych wypowiedzi konkursowych – zostaną nagrodzone pakietami 30 książek z serii Wielkie Litery.
  • Już teraz trzymamy kciuki za wszystkie biblioteki! Mamy nadzieję, że książki z serii Wielkie Litery ucieszą Waszych czytelników, w tym przede wszystkim seniorów i osoby słabowidzące. Dzięki większej czcionce lektura będzie naprawdę dużo wygodniejsza.

Organizatorami akcji są serwis KrakowPomaga.pl i dystrybutor książek OSDW Azymut.

Partnerzy akcji: Kraków dla Wszystkich, Radio Kraków, Literacka Kavka, Alfabet Wojtusika, KULTURAtka, Twoja Księgarnia, BiblioNETka.pl, booklips.pl.

Skip to content