Piękny prezent! Książki z dużą czcionką na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Szukasz pomysłu na udany prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka? Spraw radość czytania swoim bliskim i podaruj im Wielkie Litery – specjalną serię książek z dużą czcionką polecaną seniorom i osobom słabowidzącym.

Wielkie Litery to nowe wydania książek z większą czcionką, które chronią wzrok i ułatwiają czytanie osobom słabowidzącym. Dzięki dużej, wyraźnej czcionce lektura Wielkich Liter jest wygodniejsza i nie nadwyręża wzroku czytelnika. Seria jest polecana osobom słabowidzącym, w tym przede wszystkim seniorom.

Książka z dużą czcionką. Prezent na Dzień Babci i Dzień Dziadka

Wielkie Litery to jak do tej pory jedyna na polskim rynku inicjatywa, która zrzesza wielu wydawców publikujących książki z dużą czcionką – niestety wciąż znaczna część książek ukazujących się w Polsce nie jest dostosowana do potrzeb krótkowidzów i seniorów. Dlatego też wybierając prezent dla babci czy dziadka, warto zwrócić uwagę na format, wielkość czcionki oraz skład książki.

Bestsellery, kryminały, reportaże i powieści inspirowane prawdziwymi zdarzeniami – zobacz nasze rekomendacje książkowe na prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.


Przejmujące opowieści w wydaniu z dużą czcionką

Bestsellerowe kryminały i thrillery w nowym wydaniu z dużą czcionką

Światowe bestsellery w specjalnym wydaniu z dużą czcionką

Powieści inspirowane prawdziwymi zdarzeniami w wydaniu z dużą czcionką

Nowości w serii Wielkie Litery

Jak zamówić książki z dużą czcionką?

Wszystkie książki ukazujące się w specjalnym formacie z dużą czcionką możesz zamówić przez Internet – w Księgarni Internetowej PWN (kliknij tutaj, aby przejść do sklepu).

Nie przegap naszych zapowiedzi! Bądź na bieżąco poinformowany o nowościach wydawniczych ukazujących się w specjalnym formacie z dużą czcionką – obserwuj Wielkie Litery na Facebooku (kliknij tutaj) i Instagramie (kliknij tutaj).

Skip to content