Książka Mądrej Babci w serii Wielkie Litery

Opowieści ze smakiem, druga książka Beaty Boruckiej znanej jako Mądra Babcia, dołącza do serii Wielkie Litery. Publikacja została wydana zgodnie ze standardem przyjętym w specjalnej serii książek dla osób słabowidzących i seniorów.

Mądra Babcia – najpopularniejsza babcia polskiego internetu

Opowieści ze smakiem to kolejna książka Beaty Boruckiej znanej z sieci i mediów jako Mądra Babcia. Tym razem najpopularniejsza babcia polskiego internetu dostarcza swoim czytelnikom ogromną porcję wspomnień, anegdot i postaci z życia autorki. Podczas lektury książki przenosimy się o pół wieku wstecz, do podwarszawskiego Radzymina i kroczymy przez gierkowski PRL, aż do czasów współczesnych.

Opowieści ze smakiem to nie tylko książka kucharska. To książka o miłości. O miłości do ludzi, do życia i do gotowania. To romans autorki z czasami młodości, ze wspaniałymi postaciami z jej otoczenia. To pochwała radości życia ze wspaniałym jedzeniem w tle.

W Opowieściach Beata Borucka zaprasza czytelników do swojego domu pełnego ciepła i humoru, a przede wszystkim do stołu, zastawionego pysznym jedzeniem. Czytelnikowi trudno się oprzeć chęci natychmiastowego ugotowania pysznego rosołu, zrobienia „przecieraków” czy usmażenia jajecznicy z przepisu prosto z Indii.

W trakcie lektury odkrywamy też wiele sekretów kulinarnych, skrzętnie gromadzonych w zapiskach kilku pokoleń i w starym brulionie. Klimat, język i styl autorki powodują, że mamy wielką ochotę wstać i pojechać do jej chaty w lesie, żeby wspólnie pobiesiadować. Książka wywołuje zarówno wybuchy śmiechu, jak i łzy wzruszenia, a przede wszystkim natychmiastową ochotę zjedzenia czegoś dobrego, najlepiej z przepisu autorki. Ta książka to prawdziwe, zabawne i wzruszające opowieści ze smakiem.

Wielkie Litery – książki z dużą czcionką

Wielkie Litery to nowe wydania książek ze specjalną czcionką, składem i kontrastem, które chronią wzrok i ułatwiają czytanie osobom słabowidzącym. Dzięki dużej, wyraźnej czcionce lektura Wielkich Liter jest wygodniejsza, a przejrzysty format nie nadwyręża wzroku czytelnika. Seria jest polecana osobom słabowidzącym, w tym przede wszystkim seniorom.

Jak zamówić książki z dużą czcionką?

Wszystkie książki ukazujące się w specjalnym formacie z dużą czcionką możesz zamówić przez internet – w Księgarni Internetowej PWN (kliknij tutaj).

Nie przegap naszych zapowiedzi! Bądź na bieżąco poinformowany o nowościach wydawniczych ukazujących się w specjalnym formacie z dużą czcionką – obserwuj Wielkie Litery na Facebooku (kliknij tutaj) i Instagramie (kliknij tutaj).

Skip to content