Książki z dużą czcionką w bibliotece. Zapisz się do newslettera Wielkich Liter!

Książki z dużą czcionką to coraz częściej poszukiwane publikacje w bibliotekach. Zapisz się do newslettera Wielkich Liter, aby nie przegapić nowości wydawniczych, które ukazują się w specjalnym formacie dostosowanym do potrzeb słabowidzących czytelników.

Wyślij zgłoszenie poprzez poniższy formularz i dołącz do grona bibliotek partnerskich projektu Wielkie Litery. Po zapisaniu się do bazy mailingowej dystrybutora książek OSDW Azymut Twoja biblioteka będzie na bieżąco informowana m.in. o nowościach wydawniczych ukazujących się w specjalnej serii z dużą czcionką.  Wielkie Litery. Książki z dużą czcionką

  Wielkie Litery to jedyna na polskim rynku inicjatywa, która zrzesza wydawców publikujących książki dostosowane do potrzeb osób słabowidzących. Do tej pory do inicjatywy przyłączyło się już kilkunastu wydawców, wśród nich m.in. Filia, Agora, Amber, Wydawnictwo Kobiece, Edipresse, SQN, HarperCollins Polska czy Wydawnictwo Lira.

  Gdzie i jak zamówić książki z dużą czcionką?

  Inicjatorem serii wydawniczej Wielkie Litery jest dystrybutor książek OSDW Azymut. Wszystkie książki ukazujące się w specjalnym formacie z dużą czcionką możesz zamówić przez Internet – w Magazynie Wirtualnym Azymutu (kliknij tutaj). Jeśli masz pytania związane z tego typu zamówieniem, skontaktuj się mailowo z dystrybutorem: bibliotekarz@azymut.pl.

  Materiały szkoleniowe dla bibliotek

  Wielkie Litery to nie tylko seria książek! Zachęcamy do obejrzenia retransmisji ze szkoleń oraz pobrania materiałów przygotowanych w przez Instytut Tyflologiczny Polskiego Związku Niewidomych – partnera merytorycznego programu szkoleniowego dla bibliotek, który zorganizowaliśmy w drugiej połowie 2020 roku. Kliknij tutaj, aby przejść do strony z materiałami szkoleniowymi dla bibliotek.

  Pozostańmy w kontakcie! Obserwuj Wielkie Litery na Facebooku (kliknij tutaj) i Instagramie (kliknij tutaj).

  Skip to content