Wielkie Litery na Wirtualnych Targach dla bibliotek

22 marca rozpoczęły się Wirtualne Targi Książek dla bibliotek. Nie zabraknie tam oczywiście serii Wielkie Litery! Zachęcamy do śledzenia Targów w Magazynie Wirtualnym OSDW Azymut oraz do zapoznania się ofertą książek z dużą czcionką, która w ostatnich miesiącach poszerzyła się o kilkadziesiąt nowych tytułów.

Od 22 marca do 12 kwietnia 2021 w Magazynie Wirtualnym Azymutu znajdą Państwo specjalną ofertę targową obejmującą nowości i bestsellery najważniejszych polskich wydawców literatury pięknej, dziecięcej, młodzieżowej i naukowej. W sumie podczas Wirtualnych Targów Książki dla bibliotek czeka na Państwa kilkadziesiąt promocji z dodatkowymi rabatami. Tego świat bibliotekarski nie może przegapić!

Wirtualnym Targom Książki towarzyszy specjalny konkurs dla bibliotek, w którym rozdamy kilkadziesiąt książek z dużą czcionką wydanych w serii Wielkie Litery. Szczegóły oraz regulamin konkursu znajdą Państwo pod tym linkiem. Zachęcamy do obserwowania serii Wielkie Litery na Facebooku (kliknij tutaj) i Instagramie (kliknij tutaj). 

Jak wziąć udział w Wirtualnych Targach Książki dla bibliotek?

  • Wirtualne Targi Książki dla bibliotek odbędą się w Magazynie Wirtualnym Azymutu. Zaglądaj na www.azymut.pl/mw codziennie od 22 marca do 12 kwietnia 2021.
  • Wszystkie oferty promocyjne dla bibliotek będą dostępne (po zalogowaniu) w zakładce “Oferta dla Ciebie” (w menu po lewej stronie) oraz na specjalnej podstronie Targów – dostęp do niej znajdą Państwo w komunikatach na stronie głównej Magazynu Wirtualnego oraz w newsletterach.
  • Informacje o najciekawszych promocjach znajdą Państwo także w specjalnych newsletterach targowych. Kliknij tutaj, aby zapisać się do newslettera!
  • Masz pytania związane z Targami? Skontaktuj się z nami bibliotekarz@azymut.pl

Skip to content