Wydawnictwo BIS w serii Wielkie Litery

Kolejne oficyny dołączają do serii Wielkie Litery. Wśród nowości opublikowanych w specjalnym formacie z dużą czcionką znalazły się powieści obyczajowe Wydawnictwa BIS.

Wielkie Litery to jedyna na polskim rynku inicjatywa, która zrzesza wydawców publikujących książki dostosowane do potrzeb osób słabowidzących. Do tej pory do inicjatywy dystrybutora książek OSDW Azymut przyłączyło się już 12 wydawców, wśród nich m.in. Filia, Agora, Wydawnictwo Kobiece, Fabuła Fraza, Edipresse i SQN. W grudniu 2020 roku do serii dołączyło Wydawnictwo BIS.

Wydawnictwo BIS – książki dostępne w serii Wielkie Litery, w specjalnym wydaniu z dużą czcionką:

Wielkie Litery to nowe wydania książek z dużą czcionką, które chronią wzrok i ułatwiają czytanie osobom słabowidzącym. Dzięki większej czcionce lektura jest wygodniejsza, a przejrzysty format nie nadwyręża wzroku czytelnika. Seria jest polecana osobom słabowidzącym i seniorom. Książki z dużą czcionką nadają się świetnie na prezent dla babci czy dziadka.

Wszystkie książki ukazujące się w specjalnym formacie z dużą czcionką możesz zamówić przez Internet – w Księgarni Internetowej PWN (kliknij tutaj, aby przejść do sklepu).

Skip to content