Wydawnictwo Kobiece w serii Wielkie Litery. Nowości w specjalnym wydaniu z dużą czcionką

Seria Wielkie Litery powiększa się o kolejne tytuły. Wśród książek opublikowanych w specjalnym formacie z dużą czcionką na czytelników czekają kolejne powieści Wydawnictwa Kobiecego.

Wielkie Litery to jedyna na polskim rynku inicjatywa, która zrzesza wydawców publikujących książki dostosowane do potrzeb osób słabowidzących. Do tej pory do inicjatywy dystrybutora książek OSDW Azymut przyłączyło się już 12 wydawców, wśród nich m.in. Filia, Agora, Wydawnictwo Kobiece, Fabuła Fraza, Edipresse i SQN. W grudniu 2020 roku do serii dołączyło Wydawnictwo Kobiece z kilkunastoma kolejnymi powieściami.

Wydawnictwo Kobiece – książki dostępne w serii Wielkie Litery, w specjalnym wydaniu z dużą czcionką:

Wielkie Litery to nowe wydania książek z dużą czcionką. Specjalne publikacje ułatwiają czytanie seniorom i osobom słabowidzącym. Dzięki większej czcionce lektura jest wygodniejsza, a przejrzysty format nie nadwyręża wzroku czytelnika. Seria jest polecana osobom słabowidzącym i seniorom. Książki z dużą czcionką nadają się świetnie na prezent dla babci czy dziadka.

Wszystkie książki ukazujące się w specjalnym formacie z dużą czcionką możesz zamówić przez Internet – w Księgarni Internetowej PWN (kliknij tutaj, aby przejść do sklepu).

Skip to content